O násVedení účetnictví v Polsku v českém jazyce!


V oblasti účetnictví nabízíme komplexní obsluhu firem a institucí. Obsluhujeme zároveň polské jak i zahraniční podnikatelské subjekty (zejména české subjekty). Poskytujeme služby také v českém jazyce!


Poskytujeme komplexní účetní a daňovou obsluhu subjektů z různých oborů a různých právních forem. Vedeme veškerou evidenci, od nejjednodušších jakou jsou paušální zálohy, daňová kniha příjmů a výdajů, evidence DPH, po úplné účetní knihy.

 Obsluhujeme firmy s polským kapitálem, a také se zahraničním kapitálem (zejména s českým), pro které účetnictví neznamená pouze splnění povinností stanovených zákonem, ale znamená především nástroj pro podporu řízení firmy, a proto vždy přizpůsobujeme naše řešení jejich požadavkům, bez ohledu na obor, ve kterém působí nebo předpisy, které musejí dodržovat. 

 Pečujeme o to, aby naše zákazníky obsluhoval profesionální personál, který je plně odhodlán k řešení účetních a daňových problémů. Zaměstnáváme vysoce kvalifikované zaměstnance, kteří rovněž disponují oprávněními k poskytování účetních služeb.