Virtuální kancelář v Polsku


Hledáte virtuální kancelář v Polsku?
Nepotřebujete fyzickou kancelář a zároveň chcete ušetřit na vysokých nákladech spojených s pronájmem?
Nepotřebujete zaměstnance, avšak chtěli byste, aby za Vás byla přijímána polská korespondence, a aby Vám byly zasílány její skeny spolu s obsahem korespondence v českém jazyce?

 

Využijte VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ V POLSKU!

 

 

Virtuální kancelář s obsluhou může být způsobem jak ušetřit čas a finance. Jsme účetně-daňovou kanceláří a zároveň poskytujeme řešení, která spočívají v plné obsluze kanceláře bez nutnosti fyzické přítomnosti firmy na daném místě. Pokud chcete založit firmu, avšak nedisponujete kanceláří a nechcete pro tento účel nést náklady, máte možnost založit virtuální kancelář se skutečným sekretariátem a jeho obsluhou.

 

Služba VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ obsahuje:

  • Registrace Vaší firmy na adrese firmy Polpartner 
    (v polsko- českém pohraničí, ve městě Cieszyn- Polský Těšín – bezmála 300 metrů od hraničního přechodu)
  • Příjem Vaší firemní pošty na základě plné moci
  • Skenování pošty a zasílání skenů klientovi 
    (klient obdrží sken korespondence včetně informací v českým jazyce o odesilateli, kdy byla korespondence doručena, a co je obsahem korespondence).
  • Obsluhu telefonního přístroje a následného předání obsahu rozhovoru prostřednictvím e-mailu
  • Vedení poštovní knihy
  • Předávání originálů zaslaných písemností klientovi

 

Jako kancelář Soudního Znalce v oboru účetnictví Vám nabízíme také vedení účetnictví v Polskuregistrace k DPH v Polskuzaložení společnosti v Polskuzaložení firmy v Polsku a mnoho jiných služeb pro podporu českých podnikatelů na polském trhu.

 

Zajímá Vás služba VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ V POLSKU? Neváhejte nás kontaktovat, naši dvoujazyční experti jsou připraveni Vám pomoci.